Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych i Orkiestr ,,Wiosna w Szeligowskim" 22-23.03.2024 r.
GRUPA I
I miejsce
Szkoła Muzyczna I stopnia w Radomyślu Wielkim
Zespół „Ad MaioreS”
II miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku
Kwartet fortepianowy ,,Akolada”
III miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku
Kwartet fortepianowy „ Scherzando”
Wyróżnienie
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku
Kwartet fortepianowy „Ósemki”
Wyróżnienie
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Jana Chorosińskiego w Siennie
Trio fletowe ,,Trio Con Brio”
GRUPA II
II miejsce
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
Trio fortepianowe
GRUPA III
I miejsce
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie
Kwartet kontrabasowy ,,Mammoth”
II miejsce
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
Trio fortepianowe
II miejsce
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Sekstet trąbkowy
Wyróżnienie
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
Trio skrzypcowe
Wyróżnienie
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
Trio gitarowe
Wyróżnienie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu
Kwartet wiolonczelowy
GRUPA IV
I miejsce
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie
Trio
II miejsce
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Trio fortepianowe ,,Fortis Trio”
II miejsce
Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej
Kwartet
III miejsce
Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie
Trio
III miejsce
Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu
Zespół perkusyjny „Drummersi”
IV miejsce
Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
Kwartet saksofonowy
Wyróżnienie
Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej
Trio
GRUPA V
I miejsce
Szkolna Orkiestra Smyczkowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu ,,Corde Felici”
II miejsce
Orkiestra Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
II miejsce
Orkiestra Smyczkowa II stopnia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni
III miejsce
Orkiestra Kameralna Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie